KONST / Litografier / Färglitografi 8771096
nr 877 1096
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Färglitografi , Olle Nordberg (1905-1986), signerad. 1972, Provtryck, bladets mått: 76x52
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 februari 2014
kl 19:00:17
200 kr
150 kr